Kahramanmaraş Temizlik Hizmetleri

Kahramanmaraş Temizlik Hizmetleri – Olifa Temizlik

Kahramanmaraş Temizlik Hizmetleri

Kahramanmaraş temizlik hizmetleri olarak ev, iş yeri, inşaat sonrası, merdiven, halı ve koltuk yıkama, dış cephe ve cam temizliğini profesyonel olarak uzman ekip kadromuzla siz değerli müşterilerimize çözümler üretmekteyiz.

Kahramanmaraş’ın tüm ilçelerine en etkin, en hızlı, en profesyonel ve en uygun fiyat politikası ile hizmet sunmaktayız. Temizlik herkes içindir, ancak herkes tarafından yapılamamaktadır. Biz OLİFA TEMİZLİK “beyaz eller” olarak Temizlikte garantiyi sunuyoruz.

Kahramanmaraş temizlik hizmetlerinde öncü kuruluşlardan olan firmamız, her geçen gün büyüyen kadrosu ve iş hacmi ile şehrimizde zirveye doğru ilerlemektedir. Sürekli kendini geliştiren ve yenileyen firmamız Kahramanmaraş’ta temizlik sektörüne yeni bir bakış açısı kazandırmıştır. OLİFA ile “evinize sağlık” sloganı ile temizliğin, insan hayatında ne kadar hayati önem sağladığının altı çizilmiştir.

Kahramanmaraş temizlik hizmetleri OLİFA olarak sektörümüzdeki yılların deneyim ve tecrübesini 2018 yılında siz değerli müşterilerimize PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETİ vermek amacıyla “Temizlik Uzmanı Lütfi KALAKENGER” tarafından kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden bu yana hızlı gelişim ve müşteri memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile Kahraman şehrimizdeki hemşerilerimizin gönlünde taht kurmuştur.

Her türlü soru ve bilgi için: 0543 201 00 97 | Kahramanmaraş Temizlik Hizmetleri

Siz de OLİFA TEMİZLİK Hizmetlerinin profesyonel ekibinden Temizlik Hizmeti almak isterseniz bir telefon kadar yakınız. Hizmet bizim işimiz.

Kahramanmaraş Temizlik Hizmeti | Profesyonel Ev Temizliği

Kahramanmaraş Temizlik Hizmeti | Profesyonel Ev Temizliği

Kahramanmaraş Temizlik hizmeti olarak profesyonel ev temizliği hizmeti sunmaktayız. Tam gün verilen hizmetimiz ile evin büyüklüğüne ve metrekaresine göre personel sayısı belirlenerek hizmet vermekteyiz. Evin camlarından, yer döşemelerine, duvarından, mutfak dolaplarına kadar tüm ince detaylarına kadar uzman ekip arkadaşlarımız tarafından evinizin temizliği yapılmaktadır.

Evleriniz, Olifa Temizlik ile güvenilir, seçkin, ve referanslı personellerimizle tam zamanlı veya yarı zamanlı, gözünüz arkada kalmadan özenli bir şekilde temizlensin. Dolu ev temizliğinde kontrol tamamen ev sahibindedir. Çalışanlarımızı yönlendirdiklerinde her hangi bir aksaklık oluşmayacaktır. Genellikle dolu ev temizliği sonrası, mahremiyet gerekçesiyle Olifa denetçileri, dolu evlere girerek personellerimizin yapmış olduğu hizmeti yerinde denetlemekten yoksun kalmaktadır.

Bu açığı kapatmanın yolu, ev sahiplerinin çalışanlarımızı yönlendirmesi olacaktır. Yine de bir eksiklik ve kusur oluşursa aynı günün akşamında bizimle bağlantı kurduğunuz takdirde ücretsiz olarak personellerimiz gelerek eksiklerini telafi edeceklerdir.

Profesyonel İş Yeri Temizliği | Kahramanmaraş Temizlik Hizmeti
Profesyonel İş Yeri Temizliği | Kahramanmaraş Temizlik Hizmeti

Profesyonel İş Yeri Temizliği | Kahramanmaraş Temizlik Hizmeti

İşyerleri gerek personelleriyle gerekse gelip giden müşterileriyle oldukça kalabalık bir alandır. Bu nedenle doğal olarak kirlenir, bakteri üretiminin fazlaca olduğu sağlık risk alanlarıdır.

Olifa Temizlik olarak iş yeri temizliğinde hem kullanmış olduğumuz metotlar hem de eğitimli ve deneyimli personellerimiz ile artık işyerleriniz sağlıklı ve ferah ortamlara dönüşüyor. İşyerindeki elektronik cihazlar, aksesuarlar, mobilyalar, ıslak zeminler ve bütün detayların temizliği en kısa sürede en kaliteli hizmeti, profesyonel ekibimiz ile sunuyoruz.

Ayrıca yeni açacağınız işyerinde inşaat artıkları, toz, boya kalıntılarıyla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Kahramanmaraş Temizlik Hizmetleri | Dış Cephe Temizliği
Kahramanmaraş Temizlik Hizmetleri | Dış Cephe Temizliği

Kahramanmaraş Temizlik Hizmetleri | Dış Cephe Temizliği

Cam ve kompozitin binalarda yaygın olarak kullanılmaya başlanmasıyla birlikte bunların temizliği kaçınılmaz hale gelmiştir. Kahramanmaraş’ta dış cephe yıkama makinasından elde edilen saf suyla temizlik yapan sektörün öncüleri arasındayız. Dış cephe temizliğinde Kahramanmaraş’ın en profesyonel temizlik şirketi olmanın haklı gururunun yaşıyoruz.

Bırakın binalarınız gülümsesin.

Kahramanmaraş Temizlik Hizmetleri | İnşaat Sonrası Temizlik
Kahramanmaraş Temizlik Hizmetleri | İnşaat Sonrası Temizlik

Kahramanmaraş Temizlik Hizmetleri | İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası gerek daire temizliği, gerekse site, kurum, okul, cami,  fabrika gibi mega projelerin temizliğinde yeterli deneyim ve donanıma sahibiz.

İnşaat sonrası oluşan inşaat artıklarını temizlemek oldukça zor ve fazla zaman alacağı için profesyonel yardım almak hızlı sonuç alınmasını sağlar. İnşaat sonrası temizlik işlerinde gerekli malzeme ve ekipman kullanan ekibimiz sizin için bir ayrıcalık olacaktır. Alanında deneyimli personellerimizle inşaat sonrası temizliğiniz artık sorun olmaktan çıkıyor.

Sıva boya ve harç kalıntıları çıkartıldıktan sonra yapılacak ince temizlikle eviniz ve işyeriniz artık kullanıma hazır hale gelirken, sizler hizmetin konforunu yaşayacaksınız.


Olifa Temizlik ve QİRLİ.com kurucumuz Lütfi KALAKENGER’in World Business News’e Pandemi Döneminde Temizlik Sektörü hakkında vermiş olduğu röportaj için tıklayınız…

“TEMİZLİK SEKTÖRÜ” PANDEMİDE %200 BÜYÜDÜ
“TEMİZLİK SEKTÖRÜ” PANDEMİDE %200 BÜYÜDÜ

Whatsapp
Lütfi KALAKENGER
Lütfi KALAKENGER
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?