Hakkımızda

Temizlik, hayatımızın her anında var olan bir gerçektir. Yaşamı daha yaşanabilir kılmak adına temizlik işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Gerek evlerimizde gerekse iş alanlarımızda bu durumu gözlemlememiz mümkün. İnsanın bulunduğu her alanda bu durumu gerçekleştirmek gerekmektedir. Ancak her temizlik istenen düzeyde sonuç vermediğinden kişilere profesyonel bir destek gerekir. Firmamız da temizlik sektöründe yer alarak siz müşterilerimizin temizlik ihtiyaçlarını karşılamak adına çabalamaktadır. Senelerdir bu sektörde oluşumuz müşterilerimizin taleplerini saptama ve değerlendirme konusunda bizlere katkı sunmaktadır. Doğru ve kesin sonuçlar için bizi tercih etmeye devam edin.

Biz Kimiz?

Olifa Temizlik 2018 yılında Kahramanmaraş’ta temizlik ve hijyen uzmanı Lütfi KALAKENGER tarafından kurulmuştur. Firmamız, temizlik sektörü içerisinde yer alıp profesyonel temizlik işlemleri sürdüren bir firmadır. Gerekli çalışan sayımız ve aynı zamanda ekipmanlarımız ile birlikte siz müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Temizlik her alanda yapılacağından biz de birçok farklı alanda çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Müşteri Memnuniyeti temelli ilerlediğimiz bu süreçte bizler için sizlerin mutluluğu her zaman ilk planda yer almaktadır. Bunu sağlamak adına çalışanlarımız farklı yollara başvurarak ilerleme sağlamaktadır. Temizlik ihtiyacınızın bulunduğu herhangi bir alanda bizlere başvurarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Sizlere yardımcı olabilmek adına kesin çözümler sunuyoruz.

Olifa Temizlik, temizlik alanında sektörün en iyisi olmak için 2018 yılında “Evinize sağlık” sloganıyla kurumsallaşmıştır. “önce insan” odaklı vizyonumuzun merkezine siz değerli müşterilerimizin hoşnutluğunu ve çalışanlarımızın alın terini koyduk. Ne müşterilerimizin haksızlığa uğramasına; ne de çalışanlarımızın alın terini zayi etmeyeceğimize dair söz verdik. Bu güne kadar da sözümüzü tutmanın kıvancını yaşıyoruz. Hedefimiz; sadece Kahramanmaraş’ta değil Türkiye’de ve Dünya’nın bir çok ülkesinde temizlik sektöründe en iyiler arasında olmak. Temizlik sektörünün öncüleri arasında olabilmek için her gün bir tuğla koymaya devam ediyoruz. Bunu başarabilmek için en büyük sermayemizin “dürüstlük” olduğunun bilincindeyiz. Sizden aldığımız güç ve inançla, her sabah yeniden kuruyoruz saatlerimizi…

Müşterilerimize Sunduğumuz Hizmetler

Temizlik işlemleri geniş çaplı olmaktadır. Bundan dolayı birçok farklı alanda ve değişik şekilde gerçekleştirildiği görülmektedir. Firmamızda senelerdir edindiği tecrübe doğrultusunda değişik alanlarda hizmetler vermektedir. Bakıldığında:

  • Ev temizliği,
  • Ofis temizliği,
  • Okul temizliği,
  • Halı ve koltuk temizliği,
  • Temizlik personeli teminatı,
  • Plaza showroom temizliği bunlardan sadece birkaçıdır.

Yaptığımız diğer temizliklere internet sitemizden göz atabilir ya da bizlere bizzat ulaşarak taleplerinizi bizlere dile getirebilirsiniz. Bizler de firma olarak bunun hakkında sizlere dönütler vermekteyiz.

Hizmetlerimizi her firma gibi profesyonel bir şekilde vermeye çalışıyor ve çabalıyoruz. Ancak bu konuda diğerlerine göre daha iddialıyız. Gerek çalışanlarımız gerekse ekipmanlarımız ile kesin sonuçlar almayı hedeflemekteyiz. Piyasa içerisinde bulunan ya da yeni çıkan bir temizlik ekipmanını direkt olarak deneyen çalışanlarımız sayesinde son üretim temizlik malzemeleriyle temizlik keyfini yaşamanız mümkün olmaktadır. Bu sayede çıkmaz dediğiniz leke ve kirlerden de kurtulmak artık mümkün olmaktadır. Sadece bununla kalmayarak sizlere başka avantajlar da sunmaktayız. Avantajlar sayesinde hem bizlere güvenebilir hem de bizimle çalışmaya karar verebilirsiniz.

Önce Temizlik Sonra Ödeme Garantisi

Hiçbir müşteri temizlik işlemini görmeden gerekli ödemeyi yapmak istemez. Bahsettiğimiz bu durumu senelerdir edindiğimiz tecrübe ile de elde etmiş buluyoruz. Bizler de çalışanlarımızla beraber hem müşterilerimizin içini rahat ettirmek hem de bizlere güvenmelerini sağlamak için bu yönteme başvurmaktayız. Öncelikle randevu alınan tarihte gerekli ekipman ve çalışan sayımızla belirlenen konuma gitmekteyiz. Sonrasında temizlik işlemine en itinalı şekilde başlamaktayız. İşlem öncesi hiçbir ücret talebi bulundurmayız. Temizlik bittikten sonra sizler ortamı kontrol edersiniz, sonucunda da ödeme gerçekleştirilir. Üstelik piyasa içerisindeki neredeyse en uygun fiyatları bünyemizde bulundurmaktayız. Bu sayede maddi açıdan sizleri zorlamayacak olan fiyatlandırmalara gitmekteyiz.

Tecrübelerimiz ile Profesyonel Temizlik

Firmamız Kahramanmaraş’ın tamamına hizmet vermektedir. Herhangi bir semtten bizlere ulaşarak temizliğin mümkün olup olmayacağı konusunda bilgi alabilirsiniz. Çalışanlarımıza verdiğimiz gerekli eğitimler neticesinde en doğru şekilde ilerlemeyi sağlamaktayız. Firmamızın şuan ki konumuna gelmesinde ise hiç şüphesiz on iki yıldır edindiğimiz tecrübeler yatmaktadır. Bizler gördüğümüz durumlar çalıştığımız müşterilerden dersler çıkararak ilerlemeyi tercih ettik. Günümüzde de görüyoruz ki artık her müşterinin talebini tahmin edebilmekte sonunda ise doğru sonuçlara kolaylıkla ulaşabilmekteyiz. Sizler de profesyonel bir temizlik yaşamak, çevrenizin hijyenik olmasını istiyorsanız eğer bizlere başvurabilirsiniz. Telefon numaramız ya da internet sitemizden bizlere ulaşın.

Whatsapp
Lütfi KALAKENGER
Lütfi KALAKENGER
Merhaba.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?