Ev Temizliği

Ailelerin yoğun çalışma hayatında ev hizmetleri genellikle aksamakta ve huzur bulacağımız bir ortam olmaktan çıkmaktadır. Özellikle çalışan ebeveynlerin yaşadıkları ortamı temizlemeye vakitlerinin olmaması ve bekar yaşayanlar için ev temizliği oldukça külfetli bir iştir.

Evleriniz, Olifa Temizlik ile güvenilir, seçkin, ve referanslı personellerimizle tam zamanlı veya yarı zamanlı, gözünüz arkada kalmadan özenli bir şekilde temizlensin.

Çağımızda ailelerin yoğun çalışma hayatında olmasıyla, ev hizmetleri genellikle aksamakta ve huzur bulacağımız bir ortam olmaktan çıkmaktadır. Özellikle çalışan ebeveynlerin yaşadıkları ortamı temizlemeye vakitlerinin olmaması ve bekar yaşayanlar için de ev temizliği oldukça külfetli bir iştir.

Evleriniz, Olifa Temizlik ile güvenilir, seçkin, ve referanslı personellerimizle tam zamanlı veya yarı zamanlı, gözünüz arkada kalmadan özenli bir şekilde temizlensin. Dolu ev temizliğinde kontrol tamamen ev sahibindedir. Çalışanlarımızı yönlendirdiklerinde her hangi bir aksaklık oluşmayacaktır. Genellikle dolu ev temizliği sonrası, mahremiyet gerekçesiyle Olifa denetçileri, dolu evlere girerek personellerimizin yapmış olduğu hizmeti yerinde denetlemekten yoksun kalmaktadır.

Bu açığı kapatmanın yolu, ev sahiplerinin çalışanlarımızı yönlendirmesi olacaktır. Yine de bir eksiklik ve kusur oluşursa aynı günün akşamında bizimle bağlantı kurduğunuz takdirde ücretsiz olarak personellerimiz gelerek eksiklerini telafi edeceklerdir.

Online Randevu Talebi

    Whatsapp
    Lütfi KALAKENGER
    Lütfi KALAKENGER
    Merhaba.
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?